Aeg iseendale

31 päeva harjutusi ja ilunippe

25€

Ennast iga päev peeglist vaadates ei pruugi me märgata muutusi oma näos. Kui aga võrdleme paari aasta taguste fotodega, võib üllatus olla suur.
Paljudel meist on näos ebatäiusi mida sooviksime muuta aga väga sageli kuulen, et soov oma näo heaks midagi teha ja ennast kokku võtta on edasi lükkunud, sest päris elu tuli vahele. Aga kas pole nii, et need edasilükatud soovid ja tegemata jäänud toredad asjad tekitavad meis alateadlikku rahulolematust ja me ei pruugi mõista miks oleme stressis ja meie keha annab meile märku, et vajaksime rohkem puhkust – aega iseendale.

Miks peetakse kõige tulemuslikumaks uue harjumuse kujundamiseks selle sidumist oma praeguste tegevustega?
Sest nii lisad sa loomulikul teel oma ellu ja harjumustesse midagi, mõtlemata kust küll kõigi muude toimetuste kõrvalt aega leida.
Me oleme kõik erilised ja unikaalsed ja ühest retsepti kõigile anda pole võimalik. Harjutused mille sinu jaoks kokku olen pannud, on aga üsna universaalsed ja suure mõjuga kui neid regulaarselt praktiseerida.
Lisaks olen igasse päeva pikkinud ka ühe toreda ilunipi, mis toetab harjutuste mõju veelgi.

Võttes iga päev enda jaoks aega, oleme me rohkem tasakaalus, enesekindlamad ja rahulolevamad.
Endaga tegelemine annab meile just selle koguse energiat mida saame oma kallite ja maailmaga jagada.
Olen kindel, et 31 päeva möödudes on sul lisaks säravamale jumele, toonuses näolihastele ja kordades suuremale teadlikkusele iseendast ka üks tore ilurutiin igaks päevaks.

See on ka tore kingitus endale, sõbrannale, emale või tütrele – me kõik soovime head välja näha olenemata vanusest. Näojooga harjutustega saad seda teha 100% naturaalsel moel.
Aeg iseendale ja enda eest hoolitsemine ei ole isekas!

Tellimine

© Copyright 2024 - Näojoogameetod